+380995519666 assistant@alexpharm.ua

Незалежно від того, яка за вікном пора року чи погода, завжди є те, що може погіршити Ваш настрій. Незначні проблеми зі здоров’ям перешкоджають усім планам у відпустці, у будні та у вихідні дні. З одними із таких проблем бореться фармацевтичний препарат під назвою Колломак.

Бородавки, мозолі, натоптиши – усе це неестетично та незручно.

Що ми знаємо про бородавки?

Це невеликі, неракові нарости з’являються, коли ваша шкіра заражена одним із багатьох вірусів сімейства вірусів папіломи людини (ВПЛ). Вірус викликає додатковий ріст клітин, що робить зовнішній шар шкіри товстим і твердим у цьому місці. Хоча вони можуть рости скрізь, де у вас є шкіра, ви, швидше за все, отримаєте її на руках або ногах. Тип бородавки залежить від того, де вона знаходиться і як вона виглядає.

Оскільки імунна система кожної людини по – різному реагує на вірус, не кожен, хто контактує з ВПЛ, отримає бородавку. І якщо якимось чином порізати або пошкодити шкіру, вірус легше закріпиться. Ось чому люди з хронічними шкірними захворюваннями, такими як екзема, або які гризуть нігті або колупаються на повічках, схильні до появи бородавок.

Діти та підлітки отримують більше бородавок, ніж дорослі, тому що їх імунна система не формує захист проти багатьох типів ВПЛ. Люди з ослабленою імунною системою – наприклад, ті, хто має ВІЛ або які приймають біопрепарати для лікування таких станів, як РА, псоріаз та ВЗК – також більш схильні до появи бородавок, тому що їх організм не може боротися з ними.

Бородавки дуже заразні і в основному передаються при прямому контакті зі шкірою, наприклад, коли ви натираєте бородавки, а потім торкаєтесь іншої ділянки вашого тіла. Ви також можете рознести їх рушниками або бритвою, які торкнулися бородавки на вашому тілі або на чужому.

Давайте також розвіємо міфи про бородавки.

  • Ви можете торкнутися або поцілувати всіх жаб і жаб, які вам подобаються, тому що вони не дадуть вам бородавок.
  • Наявність бородавки на носі чи де – небудь ще не робить вас відьмою.

 

Ноги-важливі амортизатори кожної людини.

Ноги підтримують вагу людського тіла під час прогулянки та орієнтації на день, тому біль у ногах може порушити ваше життя. Насправді, 77% дорослих боролися з болем у ногах, який їх сповільнив (метафорично або буквально).

Що ж найчастіше викликає біль у нижній частині ноги?

З покупкою нового взуття до наших ніжок підкрадаються маленькі вороги під назвою мозоль та натоптиш.

Мозолі та натоптиші – це товсті, затверділі шари шкіри, які розвиваються, коли ваша шкіра намагається захистити себе від тертя та тиску. Найчастіше вони розвиваються на стопах і пальцях ніг або на руках і пальцях. Мозолі та натоптиші , погодьтесь, виглядають м’яко кажучи, непривабливо.

Якщо ви здорові, вам потрібно лікування мозолів і натоптишів лише в тому випадку, якщо вони викликають дискомфорт. Для більшості людей при усуненні джерела тертя чи тиску  мозоль та натоптиш зникає.

Якщо все ж омозолення викликає у вас дискомфорт постійно,  приділіть трохи уваги та турботи , щоб запобігти більшій кількості випадків мозолів або натоптишів.

Використовуючи високоефективний кератолітик  КОЛЛОМАК ви гарантуєте собі здорові стопи, пальці ніг і рук, а також спокійне життя та щасливі дні комфорту. Даний препарат має потрійний склад дієвих речовин, які безболісно допоможуть Вам позбутися дискомфорту шкірних покровів та поверне Вас у звичайний режим життя!