Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

«Невідкладні стани та анестезіологічне забезпечення в акушерстві та гінекології» — 3-4 листопада 2016 року

conference 04-05.11.2016

Запрошуємо Вас прийняти участь у роботі І Ізраїльсько - Українського наукового симпозіуму «Невідкладні стани та анестезіологічне забезпечення в акушерстві та гінекології», присвяченого 10-річчю Українського державного інституту репродуктології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, що відбудеться у м.Києві 3 - 4 листопада 2016 року.

Організатори симпозіуму: ГО «Асоціація акушерів-гінекологів України», ГО «Асоціація анестезіологів України», «Асоціація акушерських анестезіологів» Ізраїлю, Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л.Шупика.

В рамках симпозіуму будуть представлені доповіді провідних ізраїльських та вітчизняних фахівців в галузі анестезіології, акушерства- гінекології та неонатології на чолі з президентом асоціації акушерських анестезіологів Ізраїлю, професором Alex Ioskovich. Також заплановані виступи професорів Zlotnik Alexander, Kukuеv Eugen, Plotnik Vlad та інших ізраїльських колег. Формат представлення доповідей планується у вигляді освіжаючого курсу лекцій тривалістю 30-40 хв. Також планується проведення «круглих столів» для обговорення дискусійних та гострих контраверсійних питань і організація виставки фармацевтичної продукції, медичної техніки та виробів медичного призначення.

Під час симпозіуму будуть обговорені актуальні питання анестезіології та інтенсивної терапії в акушерстві та гінекології з урахуванням розвитку перинатальних центрів та впровадження сучасних методів анестезії і інтенсивної терапії:

 • Особливості травм та їх ведення у вагітних;
 • Анестезіологічні аспекти у вагітних з ожирінням;
 • Корекція гемостазу та лікування кровотеч в акушерстві та гінекології;
 • Критичні стани в акушерстві та екстрагенітальна патологія;
 • Неврологічні захворювання у вагітних та особливості нейроаксіальної анестезії;
 • Анестезія та інтенсивна терапія у вагітних з супутньою екстрагенітальною патологією (кардіальна патологія, цукровий діабет, анемія тощо);
 • Особливості акушерського та анестезіологічного забезпечення у роділь з рубцем на матці;
 • Ведення жінок у периопераційному періоді;
 • Інтенсивна терапія критичних станів в неонатології;
 • Особливості інфузійної терапії у вагітних;
 • Інновації в акушерстві та анестезіології.

До участі запрошуються головні (позаштатні) спеціалісти з анестезіології, акушерства та гінекології Департаментів охорони здоров'я ОДА, Київської міської державної адміністрації, практичні лікарі анестезіологи, акушер-гінекологи, лікарі-неонатологи представники профільних кафедр медичних університетів, академій та інститутів МОЗ та НАМН України та усі зацікавлені фахівці.

Всі учасники отримають сертифікати на 5 балів для врахування їх при атестації на присвоєння/підтвердження лікарської категорії відповідно до наказу МОЗ України № 484 від 07.07.2009 р.

Місце проведення: м. Київ, проспект Героїв Сталінграду 10-д (Оболонська набережна 20), "Гольф Центр Киев" http://golf-center.com.ua

Реєстраційний внесок складає 750 грн, для студентів та інтернів 500 грн.

Попередня реєстрація в режимі on-line.

 

Реєстрація учасників буде проводитись також у дні конференції.

Проживання та трансфер до місця проведення симпозіуму здійснюється за рахунок учасників.

НОВОСТИ КОМПАНИИ


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня39
mod_vvisit_counterВчера71
mod_vvisit_counterВсего319601

Ваш IP: 3.236.222.124
Сегодня: 16 May. 2021 г.
Разработано в vinaora.com